سوالات متداول


پارامترهای زیادی در قیمت ملک تاثیرگذار هستند که پلتفرم پراپیژن برای برآورد قیمت از فاکتورهای کد پستی، محله، سال ساخت (سن بنا)، تعداد طبقات، طبقه آپارتمان، متراژ، تعداد اتاق خواب، وضعیت آسانسور، پارکینگ و غیره استفاده می کند.

تخمین قیمت ملک در پلتفرم پراپیژن به کمک مدل های هوش مصنوعی و براساس قیمت‌های آخرین معاملات و آگهی های املاک و پارامترهایی نظیر سن بنا، طبقه، تعداد خواب و غیره بررسی و تخمین زده می‌شود. سعی شده است تخمین قیمت ملک در پلتفرم پراپیژن با کمترین میزان خطا صورت بگیرد وشما می‌توانید تنها به صورت غیررسمی به آن استناد کنید.

از طریق ابزار کجا بخرم در پراپیژن، شما می‌توانید متناسب با بودجه و معیارهای اصلی و شرایط مطلوب خودتان، بهترین مکان جهت خرید ملک را در مناطق مختلف تهران برپایه مدل های هوش مصنوعی پیدا کنید.

شما با عضویت در سایت، می توانید از سهمیه رایگان خدمات ارزش گذاری هوشمند و پیشنهاد مکان خرید ملک استفاده کنید. پس از پایان سهمیه رایگان، با خرید اشتراک می توانید نسبت به شارژ حساب کاربری خود اقدام نمایید.

برای خرید اشتراک، می توانید پس از ثبت نام و ورود به سایت به صفحه «خرید اشتراک» مراجعه نمایید و از بین طرح های گوناگون نسبت به خرید آنلاین و شارژ اعتبار اقدام نمایید.